Speciální článek...Pro moji babičku!!!

5. listopadu 2009 v 13:39 | leqa |  Deník
http://citaty-o-lasce.cz/wp-content/uploads/srdce10.jpg
Tento článek je věnovám speciálně mé babičce Pavle,která mě podporuje ve všem,ať už dělám cokoliv.
Takový talent na organizování různých srazů pro několik tisíc lidí jsem neviděla!Dokáže seskupit hodně lidí aniž by jí to dělalo sebemenší problém.Rozešle pozvánky a zařídí aby všechno klaplo,tak jak má být.Ale není jenom výborná organizátorka,ale také především skvělá babička!
To jak neustále chodí na většinu mých koncertů stojí za obdiv.A ještě mi pokaždé donese květinu i když nevím pro mi ji kupuje,když ví,že mám radost i bez kytičky.
Neustále mi píše e-maily jak se mám(což je dobře!!) a zajímá se o mě.Pořád se mnou chce někam chodit(i když to zamozdřejmě pokaždé nejde) a trávit se mnou čas.Protože nemám čas chodit do obchodů a kupovat jí dárek K NAROZENINÁM tak jsem myslela že bych jí mohla udělat speciální článek na blogu.Jelikož můj blog sleduje a velice ho podporuje(za to jsem ní vděčná),tak si myslím,že by to mohlo být pěkné překvapení.Skoro každé své kamarádce říká o mém blogu aby se na něj lidi podívali.Proto se mě tak rapidně zvyšuje návštěvnost.Ale tady nejde o můj blog,ale o mou babičku.
Abych babičku popsala:je velice sympatická,vtipná,příjemná,krásná,šikovná,chytrá...(mohla bych pokračovat do nekonečna).Fotku vám sem dávat nebudu,protože vím,že si ji z mého nekonečného popisu dokážete představit.Moje babička ještě umí dělat supr torteliny se sýrovou omáčkou k tomu.To miluji!!Pokaždé když k nim příjdeme na návštěvu,tak se na mě usměje.Potom se na mě vrhá a dává pusu o velikosti vzálenosti země k měsíci.
Nevím,kdo by babičku neměl rád protože jak ona se nám perfektně věnuje...Proto k ní chodíme velice rádi.Zrovna v neděli s ní půjdu do divadla.No to bude žůžo!!!
Když spolu někam jdeme tak je to sranda a nikdy se nenudíme.Dokáže nám vybrat místo,abysme se pořádně bavili.Posledně když jsme byli v kině tak nám ještě koupila každému nějaký dárek.
Ale mám ji hlavně ráda za to jak mě má rád a jak mě podporuje a nevím co bych dělala kdyby byla třeba i trošičku jiná.Bylo by všechno jinak.A ještě musím podotknout,ža mě dokáže rozesmát,a když to ne,tak mě aspoň udělat něčím radost.
Už nebudu rozebírat jak ji mám ráda,protože ona to moc dobře ví jak.
Teď já chci popřát všechno nej.A hlavně chci aby zůstala taková perfektní babička jako je doteď!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dark-Princess | Web | 6. listopadu 2009 v 15:49 | Reagovat

Děkuju moc :-) Třeba nakreslila musíš to zkusit ;-) Jinak máš príma babičku :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.