(10.9.2009)Když brečí duše

10. září 2009 v 14:53 | leqa |  Deník
Asi znáte ten pocit kdy se cítíte špatně.Není vám dobře,všichni se chovají jakože špatně,ale vy se snažíte ten pláč v sobě udržet.Ale vaše "duše"pláče pořád.Máte špatné myšlenky,neustále na někoho myslíte.Ale i kdyby vám někdo řekl ten nejvtipnější vtip,vy se smát nebudete.
Bůh se proti vám "spikul" a říkáte si "Udělal/a jsem něco?Co se stalo?".
Ale pláč pořád nejde ven.Pro mě je pláč pocit kterým musíme vyjádřit smutek ale mnohdy i pláčeme radostí!Těď se ale budeme bavit o tom špatném pláči.I když je špatný,ano chápu.Ale pomůže vám dostat tu "negativní" energii ven.Z těla pryč a myslet na něco jiného.Myslím,že člověku stejně za chvilku "dojdou" slzy.Mě se tak stává že začnu srašně brečet a po chvilce už prostě nemůžu.Nemám na to sílu ani náladu a chci se věnovat něčemu jinému.Tak vám radím-POŘÁDNĚ SE VYBREČ,A BĚŽ DĚLAT NĚCO JINÉHO!
Pro tuto chvíli opustíme smutný pláč a vydáme se k tomu veselejšímu.
Veselý pláč není ten vyplavovač špatností,ale vyjádření něhy,lásky,naděje,dotku dojemnosti a opravdového přátelství.Je to hlavní poznávací znak všech romantických a dojemných filmů.
Někteří pláčou smíchy,nebo jak já s oblibou konstatuji "Nerozesmívej mě,nebo se ubrečím smíchy k smrti!".Chtělo se mě plakat na různých soutěžích,když říkali ocenění.Něbrečela jsem ale měla jsem 100 chutí se rozbrečet,rozběhnout se a ubejmout pana porotce,paní učitelku a rodiče.
Takže si užívejte pláč ať už dobrý,či špatný.Jak se říká-"Všechno zlé,je k něčemu dobré!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dark-Princess | Web | 10. září 2009 v 17:46 | Reagovat

Jo to se říká:)Dobře ten pocit kdy je člověku spatně znám,jenže já už nemám sílu brečet,chci otočit list a jít dál,jenže to jaksi pořád ne a ne jít...Ale pláč ze smíchu je dost úsměvnej :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.