About LEQA©

6. srpna 2009 v 14:49 | Leqa |  Leqa
Vítám všechny!
Pozorovala jsem nějaký čas své kamarády,různé weby,založila jsem diskuzi a zjistila jsem že většina mladých lidí poslouchá moderní hudbu(na tom není nic špatného),ale nesnáší nebo nemají rádi vážnou hudbu.Myslím si že by vzdělaný a inteligetní člověk měl znát pár skladeb a něco o skladatelích.Nemyslím to tak,že by ji měl každý den 3 hodiny poslochat,ale občas zajít do divadla,poslechnou darované CD(nebo DVD) od babičky které leželo několik let v koutě.
Samozdřejmě ji má spoustu lidí rádo(jako já) a to jsem moc ráda.Lidé často zapomínají že i ve vážné hudbě se najde spoustu moderních skladeb.
Také musím podotknout že poslouchání těhdle skadeb,čtení či vyprávění o zajímavostech ze života skladatelů nemusí být na škodu(zazáříte při zkoušení nejen z hudebky ale někdy i z dějepisu)!
Všichni skladatelé jsou také lidi a stalo se jim tolik zajímavých historek o kterých ani většina lidí neví!Samozdřejmě je potkali i nešťastné osudy,ale za život který měli,složili tolik krásné hudby!
Možná se teď ptáte "Proč bych měl/a poslouchat vážnou hudbu,když se mi nelíbí?".
Já vám teď dám velmi dobrou radu-zaposlouchejte se do ní!Nejděte si o ní něco třeba na youtube.com,v televizních pořadech,internetu,kihách a enyklopediích a uvidíte že to není taková nuda jak se zdála být!

Všem vám přeji krásné zážitky nejen s vážnou hudbou

LEQA©
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Elisabett2 | Web | 9. srpna 2009 v 15:56 | Reagovat

ahoj, na tvůj blog jsem narazila náhodou,když sem četla tvůj koment na jedno z mojích oblíbených a musím stebou souhlasit. Ačkoli poslouchám rock a metal a ve škole chodím do výtvarky místo do hudebky,zajímám se o  vážnou hudbu,jelikož některé skladby sjou velmi krásné. Dokonce jeden čas jsem i poslouchala Český rozhlas Vltava:-D líbí se mi,že se snažíš lidem přiblížit vážnou hudbu,jen tak dál...:)
můžu si tě hodit do oblíbených i když sem tady poprvé? jelikož tvůj blog mě velmi zaujal...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.